MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Soffa + fåtölj 5671470
nr 567 1470
Soffa + fåtölj
50/60-tal, skinn
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 23 februari 2009
kl 17:06:08
1.500 kr
500 kr
700 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.800 kr